2004/372
Lille spejl af bemalet og delvist forgyldt træ. Rokokoform, 20. årh. H. 60. B. 25.
Ramme med patineret overflade. Spejlglas med kunstig forvitring.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag