2125/​7043

Anefigur af udskåret sortmalet træ. Ashanti, Ghana. H. 39.

Proveniens: Ex. gammel dansk privatsamling.

Tribal art, 27. juni 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag