2312/287
Ampel af klart glas. 19. årh.s slutning. H. inkl. ophæng 49. Diam 24.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag