2312/​287

Ampel af klart glas. 19. årh.s slutning. H. inkl. ophæng 49. Diam 24.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag