2139/322
Ampel af bronze med skål af slebet glas, monteret til el. Empire form, 19. årh.s slutning. H. 65. Diam. 81.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021
Vurdering
Hammerslag
39 bud