2004/70
Friedrich Fehr (f. Werneck 1862, d. Polling 1927)
To nonner plukker blomster. Sign. Friedrich Fehr, Karlsruhe, 1918. Olie på lærred. 118×89.
Krakeleringer. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud