2103/805
Dansk møbeldesign
Cirkulært sofabord af teak. 1960'erne. H. 51. Diam. 97,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Vandskjolder.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag