2103/​805

Dansk møbeldesign

Cirkulært sofabord af teak. 1960'erne. H. 51. Diam. 97,5.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Vandskjolder.

Moderne kunst og design, 19. januar 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag