2445/​324

Makonde skulptur af udskåret hardwood. 20. årh.s sidste halvdel. H. 50.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Falmet.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

250 DKK

246527 250 DKK