861/14
Wilhelm Marstrand (f. København 1810, d. sst. 1873)
Studie af en gruppe italienerinder. Usigneret. Betegnet på bagsiden W. Marstrand. Olie på malepap. 31×24.
Malerier, 24. november 2015
Vurdering
Hammerslag