1847/​1588

Vinservice af krystalglas med bred guldkant. 20. årh. H. 12–16. (18)

Bestående af 6 champagneskåle, 6 vinglas og 6 likørglas.

Enkelte glas med mindre slitage på guld.

Varia, 22. november 2018

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag