1847/1588
Vinservice af krystalglas med bred guldkant. 20. årh. H. 12–16. (18)
Bestående af 6 champagneskåle, 6 vinglas og 6 likørglas.
Enkelte glas med mindre slitage på guld.
Varia, 22. november 2018
Vurdering
Hammerslag