11942/15
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“L'Oiseau des Songes”. Sign. Corneille 97, 132/150. Serigrafi i farver. Rammemål 61,5×72,5.
Intet at bemærke. Indrammet med syrefrit passepartout.
Kunst, antikviteter & design, 17. oktober 2019
Vurdering
Hammerslag