2108/1029
Werner Schou, tilskrevet (f. 1913, d. 1995)
Et sæt på tre pendler af sortlakeret metal og kobber. Antageligt udført hos Coronell Elektro. H. 23. (3)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt