2108/​1029

Werner Schou, tilskrevet (f. 1913, d. 1995)

Et sæt på tre pendler af sortlakeret metal og kobber. Antageligt udført hos Coronell Elektro. H. 23. (3)

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion

Moderne kunst og design, 23. februar 2021

Kategori
Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt