2431/188
Steyr Mannlicher jagtriffel, serienr. 148608. Kal. 30–06. L. 67/100 cm.
Kuffert medfølger. Sælges på foranledning af SØIK.
Magasin mangler. Almindelig brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024
Vurdering
Hammerslag
27 bud