2040/​922

Ubekendt designer

Hjemmebar af eg med to udklapsdøre og udklapstop, top med sort laminat, indvendig bakker og rum, beslag af messing. 1970erne. H. 104,5/106. B. 91,5/183. D. 51.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Overflade ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 29. september 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag