2104/8
Reol af gråmalet træ, front med seks hylder, prydet med kannelerede søjler, kapitaler og tandsnit. Louis XVI form. ca. 1900. H. 114,5. L. 179. D. 40.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag