12033/​59

Etui af sølv med riflet front. Stemplet med Københavner mærke 1946. Vægt 228 gr. L. 12,3. B. 8,3.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
(Autobud) 1.000 DKK
1.000 DKK
(Autobud) 750 DKK
700 DKK
(Autobud) 650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK