12033/59
Etui af sølv med riflet front. Stemplet med Københavner mærke 1946. Vægt 228 gr. L. 12,3. B. 8,3.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag