1834/15
Peter Hansen (f. Faaborg 1868, d. sst. 1928)
Italienske brændesamlere. Sign. Peter Hansen, 1904. Olie på lærred. 66×74,5.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 20. august 2018
Vurdering
Hammerslag
32 bud