2437/918
TRIP TRAP
Bakkebord af teak med indsats af messing. Udført og mærket hos TRIP TRAP. H. 50. L. 52. B. 35,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
877624 |