2027/934
Dansk møbeldesign
Foldetaburet med stel af bøg, udspændt i sæde med patineret cognacfarvet kernelæder. H. 49.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
7 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||