1822/​222

Willer Jørgensen (f. 1897, d. 1956)

Mand med sin ko på en markvej. Sign. Willer Jørgensen. Olie på lærred. 52×34,5.

Behov for let overfladerensning.

Ældre malerier og møbler, 28. maj 2018

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

380 DKK

380 DKK
360 DKK
340 DKK
(Autobud) 320 DKK
300 DKK
260 DKK
250 DKK