1822/​222
Willer Jørgensen: Mand med sin ko på en markvej. Sign. Willer Jørgensen. Olie på lærred. 52×34,5.

Be­skriv­el­se

Mand med sin ko på en markvej. Sign. Willer Jørgensen. Olie på lærred. 52×34,5.

Behov for let overfladerensning.

Ældre malerier og møbler, 28. maj 2018

Ældre malerier

Kunstner

Willer Jørgensen (, dansk maler, 20. årh.)

Transport

Dette emne kan sendes til USA for 760 kr., forudsat den endelige pris ikke overstiger 30.000 kr.

Skift land / Læs mere →

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

380 kr.

380 kr.
360 kr.
340 kr.
(Autobud) 320 kr.
300 kr.
260 kr.
250 kr.