12008/134
Ulrik Hoff (f. Frederiksberg 1938, d. København 2023)
Landskab. Sign. Ulrik Hoff 2003. Olie på lærred. 34×54.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag