2439/822
S. Thrane
Cirkulært sidebord af zebranotræ. Udført og mærket hos S. Thrane. H. 63. Diam. 60.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og mindre finérafslag.
Vurdering
178112 |