12131/52
Sæt på syv orientalske armbånd af sterlingsølv, præget med ornamentik. Stemplet 925 samt utydelig mesterstempel. Samlet vægt 85.7 g. Diam. ca. 7. (7)
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud