2003/879
Dansk møbeldesign
Kommode af palisander. Front med to skuffer, greb af forkromet metal. H. 60. B. 95. D. 42,5.
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 14. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud