2003/​879 Dansk møbeldesign: Kommode af palisander. Front med to skuffer, greb af forkromet metal. H. 60. B. 95. D. 42,5.

Be­skriv­el­se

Kommode af palisander. Front med to skuffer, greb af forkromet metal. H. 60. B. 95. D. 42,5.

Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 14. januar 2020

Vur­dering

2.000–3.000 kr.

Hammerslag

3.600 kr.

24 bud

3.600 kr.
(Autobud) 3.400 kr.
3.400 kr.
(Autobud) 3.200 kr.
3.000 kr.
(Autobud) 2.500 kr.
2.400 kr.
(Autobud) 2.300 kr.
2.200 kr.
(Autobud) 2.100 kr.
2.000 kr.
(Autobud) 1.850 kr.
1.800 kr.
(Autobud) 1.750 kr.
1.700 kr.
(Autobud) 1.400 kr.
1.350 kr.
(Autobud) 1.300 kr.
1.250 kr.
(Autobud) 1.200 kr.
1.150 kr.
(Autobud) 1.100 kr.
1.050 kr.
1.000 kr.