12137/87
Kehnet Nielsen (f. København 1947)
“Rain Morosa Melissa”. Sign. Kehnet Nielsen 97. Litografi i farver nr. 152/300. 59×62. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag