2142/9037
“Studden Large Bucket” taske af brunt læder prydet med talrige nitter, sølvfarvede beslag, to hanke, åbent rum, en indvendig lomme og mørkebrunt stof for. H. 41. x B. 28 x D. 17 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser på bund. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag