2142/​9037

Gucci

“Studden Large Bucket” taske af brunt læder prydet med talrige nitter, sølvfarvede beslag, to hanke, åbent rum, en indvendig lomme og mørkebrunt stof for. H. 41. x B. 28 x D. 17 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser på bund. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.200 DKK

2.200 DKK
2.100 DKK