12115/158
Ubekendt designer
Et par væglamper af teak med skærme af stål. H. 22. B. 28. (2)
Alm. brugsspor i form af små enkelte ridser på stålet.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag