2445/59
Dansk Louis XVI kommode af mahogni, front med fire skuffe. København, 18. årh.s slutning. H. 81. B. 67. D. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Løse lister i skuffen.
Vurdering
Dette emne er udgået
853301 |