2418/4
Karl Kaufmann (f. Schlesien 1843, d. Wien 1902)
Parti fra Canal Grande i Venedig. Sign. C. Kaufmann 1894. Olie på lærred. 70×106.
Behov for let overfladerensning. Én reparation/lap på bagsiden samt retoucheringer.
Vurdering
Hammerslag
32 bud
836451 | ||
827523 | ||
836451 (Autobud) | ||
827523 | ||
836451 | ||
1097772 | ||
836451 | ||
827523 | ||
836451 | ||
827523 | ||
1097772 | ||
827523 (Autobud) | ||
1097772 | ||
827523 | ||
1097772 (Autobud) | ||
827523 | ||
1097772 | ||
914456 (Autobud) | ||
1097772 | ||
914456 | ||
1049835 (Autobud) | ||
914456 | ||
1049835 (Autobud) | ||
1026518 | ||
1049835 (Autobud) | ||
1026518 | ||
1049835 (Autobud) | ||
1026518 | ||
1049835 (Autobud) | ||
1026518 | ||
1049835 | ||
1026518 |