2140/​949

Eric Wärnå

“Nordlys”. Pendel af messing med skærme af glas. Model 4644. Udført hos Kemp & Lauritzen. H. 28. Diam. 32.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 5. oktober 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag