Tommy Storkholm m.fl. (f. Århus 1925, d. 2000)
Bent Holstein m.fl. (f. København 1942)
Poul Agger m.fl. (f. København 1936)
Poul Janus Ipsen m.fl. (f. København 1936)
Ung dansk kunst 1969. Mappe med syv litografier. Alle sign. og nummereret XXV/XXX. Bladstørrelse. 62×57.
Papiret er let gulnet.
Moderne kunst og design, 28. september 2021