2119/797
Kähler & Le Klint
Bordlampe af stentøj med brun glasur. Delvist beviklet med flet. Skærm af plisseret akryl. Udført for Le Klint. Sign. HAK og Le Klint. H. 69.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
15 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||