12103/109
Carl O. J. Lund (f. København 1857, d. sst. 1936)
Østre Anlæg i København. Sign. Carl O. J. Lund. Olie på lærred. Lysmål 27×38. Rammemål 40×50,5.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag