Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Uden titel. Sign. Mogens Andersen 83, prøvetryk. Litografi i farver. Bladstørrelse 89×62.
Undersøgt i ramme. Mindre ujævnheder og tryk langs kanter.
885389 | ||
576 |