2416/236
August Wilckens (f. Kabdrup 1870, d. Sønderho 1939)
Parti med klitter, Fanø. Sign. Wilckens. Olie på plade. 32,5×43.
Proveniens: Kunstboden, Sønderho.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag
10 bud