1622/893
Dansk design
Pendel af lakeret og børstet metal. Udført hos Nordisk Solar. H. 26. Diam. 45.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 31. maj 2016
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt