2445/​656

Antonio Saura (f. Huesca 1930, d. Cuenca 1998)

Uden titel. Sign. Saura, 81/100. Litografi i farver. Lysmål 35×48.

Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

2.800 DKK

19 bud

905710 (Autobud) 2.800 DKK
1029921 2.700 DKK
905710 (Autobud) 2.600 DKK
1029921 2.500 DKK
905710 (Autobud) 2.400 DKK
932456 2.300 DKK
905710 (Autobud) 2.200 DKK
932456 2.100 DKK
905710 (Autobud) 2.000 DKK
932456 1.950 DKK
905710 (Autobud) 1.900 DKK
932456 1.850 DKK
905710 (Autobud) 1.800 DKK
932456 1.750 DKK
905710 (Autobud) 1.700 DKK
932456 1.650 DKK
905710 (Autobud) 1.600 DKK
932456 1.550 DKK
905710 1.500 DKK