11947/85
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Komposition fra serien “Tapis et Caries” fra 2006. Sign. Alechinsky. Litografi i farver, nr. 72/90. 17×24. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag