2138/124
Ubekendt maler, 19. årh.
En kvinde der plukker druer. Utydeligt signeret. Olie på plade. 31,5×18.
Behov for let overfladerensning. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag