2142/​7600

Alexander Tovborg (f. København 1983)

Uden titel. Alle sign. Alexander Tovborg, 1/150. Litografier i farver. Bladstørrelser 38×28. Uindrammede. (4)

Samtidskunst, 19. oktober 2021

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK

4.000 DKK
3.800 DKK
3.600 DKK
3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK