2226/127
Ubekendt maler, 20. årh.s begyndelse
Portræt af en kvinde. Sign. monogram 1915. Olie på malepap. 48×37,5. Uindrammet.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juni 2022
Vurdering
Hammerslag