12040/​229

Else Hagen (f. Eydehavn 1914, d. Oslo 2010)

Komposition. Sign. Else Hagen, 233/250. Litografi i farver. 36×55. Uindrammet.

Sælger oplyser

Højre sides margin med fold. Minimal misfarvninger.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

300 kr.

300 kr.