Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Otte kompositioner. Alle sign. og fire dateret. Oliekridt på papir. Bladstørrelse fra 21×15–41×29. Uindrammet.
Mindre folder og håndteringsmærker. Mindre misfarvninger.
944289 | ||
808206 | ||
576 |