2438/878
Dansk møbeldesign
Skænk af palisander, front med to jalousilåger, bag hvilke hylder og udtræksbakker. 1960'erne. H. 112. L. 200. B. 49.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
Fra
i
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1006443 | ||
998291 |