2034/772
Niels Christian Daugaard (f. 1901, d. Frederiksberg 1993)
Parti fra en villahave. Sign. Daugaard. Olie på lærred. 103×110.
Moderne kunst og design, 18. august 2020
Vurdering
Hammerslag