2250/7663
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Femme à la fleur”. Sign. Corneille i vævningen. Ed. 19/100. Tæppe af indfarvet uld. 208×205.
Certifikat medfølger.
Almindelig patina, herunder noget smuds, og bagsiden med nogle pletter.
CoBrA, 13. december 2022
Vurdering
Hammerslag
24 bud