2132/59
Lille dansk Louis XVI kommode af bemalet og delvist forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 79. B. 79. D. 42.
Bemaling og forgyldning 20. årh. Almindelige brugstegn, herunder små afslag. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud