Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Kompositioner. Delvist sign. i trykket. Fire litografier i farver. Bladstørrelse 17×13–23×22. (4)
Litteratur: Van de Loo nr. 270 og 271.
Pierre Alechinsky og Corneille er fra CoBrA biblioteket.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
18 bud