Foto endnu ikke klar
880/799
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022)
“Notre Dame - Inside the Church”. Sign. på bagsiden Jens Birkemose, Paris 1989 med titel. Olie på lærred. 200×149. Uindrammet.
Moderne malerier og foto, 26. september 2018
Vurdering
Hammerslag