1918/1355
Briquet lighter af forgyldt metal prydet med bordeaux farvet lak og talrige brillantslebne diamanter. B. 25 mm. H. 7 cm. 2005.
Original æske, certifikat, sten og gastank medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Fashion, 1. maj 2019
Vurdering
Hammerslag