2415/680
Sarus Nielsen (f. Odense 1897, d. 1973)
Kvinde klædt i hvidt i naturen. Sign. Sarus N 1956. Olie på lærred. 100×89.
Moderne kunst og design, 9. april 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud